2 srebrne medale na Międzynarodowym Pucharze Polski Młodzików w Gdańsku

Świetny start naszych zawodników w drugim dniu turnieju Baltic Cup, który jest oficjalnym Pucharem Polski Młodzików, udało nam się zdobyć dwa srebrne medale i jedno piąte miejsce, oto szczegółowe wyniki:
Jan Jesiołowski zdobył srebrny medal w wadze do 60kg 3-1 i wyrównał swój wynik sprzed 2 lat.
Eryk Osiński zdobył srebrny medal w wadze do 55kg 3-1. Jest to życiowy sukces Eryka, warto dodać że Eryk jest pierwszym rocznikiem młodzika.
Oliwia Hupert zajęła 5 miejsce w wadze do 63kg 1-2. Oliwia biła się z zawodniczkami o rok i dwa lata starszymi.
W turnieju brał udział również Maksymilian Żakowski który niestety odpadł po drugiej rundzie.
Judo Baltic Cup - dzień pierwszy
31 maja w Gdańsku startowała czwórka naszych zawodników w kategorii dzieci. Najlepiej spisał się Aleksander Dudek który walczył w dwóch kategoriach wagowych 73 kg i +73kg. W obydwu udało mu się zdobyć medal.
Aleksander Dudek srebrny medal w kat. +73kg 2-2 i brązowy medal w kategorii 73kg 1-1
Konrad Romanowski 7 miejsce w kat. 46kg 1-2
Mateusz Martinek udział w wadze do 55kg 0-2
W turnieju brać udział również Patryk Kutyłowski, który w pierwsze walce doznał kontuzji i został wycofany z turnieju.