35 Torneo Internazionale Citta Vallo di diano – Włochy

Pracowity weekend Orkan Judo

W ten weekend zaliczyliśmy trzy imprezy: Puchar Polski w Gdyni Ogólnopolski Turniej Judo w Skierniewicach 35 Torneo Internazionale Judo Citta Vallo Di Diano

🇮🇹

5 osobowa ekipa wyleciała w piątek do Włoch na międzynarodowy turniej judo w mieście San Pietro al Tanegro. Udało nam się zdobyć dwa medale: srebro i brąz

🙂

w klasyfikacji drużynowej jako Polska zajęliśmy trzecie miejsce. W turnieju brali udział również nasi przyjaciele z UKS Judo Sensei , którzy zdobyli aż 4 złote medale.

🥈

Srebrny medal zdobył Mateusz Połeć w wadze do 60kg

🥉

Brązowy medal zdobyła Julia Błaszczyk w wadze do 40kg, niestety walczyła z 7kg niedowagą5 miejsce zajął Hubert Postek 60kg7 miejsce zajął Aleksander Fabiańczyk 60kg 9 miejsce zajął Hubert Milczarek 38kg Prócz turnieju zwiedziliśmy groty Grotte dell Angelo, miasto i oczywiście skosztowaliśmy włoskiej kuchni. Gratulacje dla wszystkich zawodników!