Eryk Osiński brązowym medalistą Borsa Open – European Top Judo Tournament Bośnia i Hercegowina 🇧🇦

9-10 listopada w mieście Mostar odbywał się jeden z największych turniei w Europie w którym brało udział 28 państw z całego świata.
Najlepiej spisał się Eryk Osiński startujący w kategorii wagowej do 60kg - U15. Na drodze do medalu pokonał pięciu przeciwników z Chorwacji 🇭🇷, Turcji 🇹🇷 i 3x Bośni 🇧🇦. Jedyna walkę przegrał z reprezentantem Czarnogóry, 🇲🇪.
W kategorii do 60kg w kategorii wiekowej U18 dobry start zanotował Jan Jesiołowski. Stoczył 6 walk z których 4 wygrał. Pokonał zawodników z Bośni 🇧🇦, Czarnogóry 🇲🇪, i Chorwacji 🇭🇷.
W turnieju brali udział również : Aleksander Dudek, Maksymilian Żakowski i Bartosz Ambroży. Niestety odpadli w eliminacjach.