Grand Prix Ostrava 2019

Grand Prix Ostrava Cesky Puchar 23 luty.
Pierwszy dzień zawodów w Ostrawie z sukcesami dla naszych zawodników. W turnieju, który trwa dwa dni bierze udział 1500 zawodników z całej Europy. Jest to turniej rankingowy dla zawodników czeskich. W sobotę startowało 4 naszych zawodników, udało nam się zdobyć dwa medale. 🥇🥈
Oliwia Hupert po wygraniu 3 walk zdobyła złoty medal w wadze +63kg. Wszystkie walki wygrała przed czasem.
Eryk Osiński po wygraniu 5 walk dopiero w finale uległ zawodnikowi z Węgier. 4 z 5 walk wygrał przed czasem. W jego wadze do 55kg brało udział aż 50 zawodników.
W tej samej wadze walczył również Kacper Gajda, niestety odpadł w eliminacjach.
W kategorii wagowej do 66 kg walczył Jan Jaworski, który wygrał pierwsza walkę, w drugiej niestety uległ zawodnikowi z Czech i odpadł z turnieju.

Drugi dzień zmagań na tatami za nami. Dziś walki w kategorii wiekowej juniora młodszego 2002-2004. Dla naszych zawodników, którzy są tym najmłodszym rocznikiem to były pierwsze kroki w kadetach. Najlepiej spisał się Kacper Wątkowski który otarł się o podium zajmując wysokie 5 miejsce. Wygrał 3 walki, uległ zawodnikom z Ukrainy, w walce o finał i o brązowy medal. Maks Żakowski i Oliwier Grzeszczak odpadli z turnieju po 2 rundzie.