Otwarty Puchar Polski juniorów młodszych – Tiger Cup Oleśnica

23 listopada w Oleśnicy odbył się ostatni w tym roku Puchar Polski juniorów młodszych. Nasz klub reprezentowało 3 zawodników : Bartosz Ambroży, Jan Jesiołowski i Maksymilian Żakowski. Najlepiej z nich spisał się Bartek, który w wadze do 66kg zajął 9 miejsce 2-2. Jan Jesiołowski w wadze do 60kg wygrał pierwsza walkę z zawodnikiem z Ukrainy, druga walkę niestety przegrał i odpadł z turnieju. W kategorii do 66kg walczył Maksymilian Żakowski, po pierwszej walce eliminacyjnej odpadł z turnieju. Start w wyższej kategorii wiekowej daje nam dużo doświadczenia i przetarcia przed zbliżającym się nowym sezonem. Cała trójka naszych zawodników od stycznia będzie już w kategorii wiekowej juniora młodszego więc taki start przed nowym rokiem był nam bardzo potrzebny. Wiemy nad czym pracować na obozach przygotowawczych do nowego sezonu 2020.
Za tydzień ostatnie starty w roku 2019. W sobotę startuja dzieci na turnieju w Skierniewicach. W niedzielę trójka naszych zawodników została powołana do reprezentacji województw na Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw Młodzików do drużyny nr 1( Jan Jesiołowski) i drużyny nr 2 (Eryk Osiński i Maksymilian Żakowski)