Puchar Polski juniorów i juniorek młodszych – Bytom

7 miejsce Kacpra Wątkowskiego na V Otwartym Pucharze Polski juniorów i Juniorek młodszych 🥋🥋 10 listopada w Bytomiu odbył się Międzynarodowy Puchar Polski kadetów. W turnieju brali udział zawodnicy z całej Polski oraz zawodnicy z Ukrainy i Czech. Zawody rozgrywane w rocznikach 2002-2003. Kacper jako medalista Mistrzostw Polski Młodzików spróbował swoich sił w starszej kategorii wiekowej i całkiem nieźle mu poszło. Po wygranej pierwszej walce, Kacper w drugim pojedynku uległ późniejszemu finaliście zawodnikowi z Ukrainy. W walce repasażowej pokonał tegorocznego Mistrza Polski Młodzików Marcina Gardiana. W finale repasaży niestety przegrał z kolejnym zawodnikiem z Ukrainy. Ostatecznie punktowane 7 miejsce i bilans walk 2-2. Jak na start z zawodnikami rok i 2 lata starszymi to całkiem dobry wynik. Gratulacje! Jutro trenujemy na campie szkoleniowym z naszymi trenerami Kadry narodowej Juniorów i Juniorek młodszych Pawłem Zagrodnikiem i Kotaro Sasaki