Trójka naszych zawodników w Kadrze Narodowej

Trójka naszych zawodników została powołana do składu Kadry Narodowej na pierwsze półrocze roku 2023! Kacper Wątkowski – Kadra Narodowa Juniorów Oliwia Hupert – Kadra Narodowa juniorek młodszych Roksana Wysocka – Kadra Narodowa juniorek młodszych Trenerem zawodników jest Maciej Cichocki Brawo… Czytaj więcej »

Spotkanie noworoczne – podsumowanie roku 2022

11 stycznia w Hotel Chopin Business & Spa odbyło się podsumowanie roku 2022 w naszym klubie. Za najlepsze osiągnięcia sportowe w roku 2022 zostali nagrodzeni czterej zawodnicy. Oliwia Hupert Srebrna medalistka Pucharu Polski juniorek w Sochaczewie brązowa medalistka Pucharu Polski… Czytaj więcej »

Podsumowanie roku 2022

Dziś żegnamy rok 2022 ! Nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasze miasto i nasz klub na arenie ogólnopolskiej i miedzynarodowej. Udało nam się zdobyć sześć medali Pucharu Polski oraz wiele miejsc punktowanych. Niestety w tym roku nie mamy medalu Mistrzostw Polski… Czytaj więcej »

Camp z 2-krotnym mistrzem olimpijskim Waldemarem Legieniem

Zakończyliśmy camp w Elblągu z dwukrotnym mistrzem olimpijskim Waldemarem Legieniem Seul 88 i Barcelona 92 Bardzo duża dawka wiedzy połączona z randori. Dziękujemy ! W campie wzięli udział: Julia Błaszczyk, Stanisław Szyszkiewicz, Hubert Milczarek, Roksana Wysocka, Kacper Wątkowski i Aleksander… Czytaj więcej »

Podsumowanie roku 2022 !

Dziś żegnamy rok 2022 !Nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasze miasto i nasz klub na arenie ogólnopolskiej i miedzynarodowej. Udało nam się zdobyć sześć medali Pucharu Polski oraz wiele miejsc punktowanych. Niestety w tym roku nie mamy medalu Mistrzostw Polski w… Czytaj więcej »

Mikołajkowy Turniej Judo w Maszewie Dużym

Mikołajkowy Turniej Judo w Maszewie Dużym Dziś 14 osobowa ekipa Orkan Judo rywalizowała w Mikołajkowym Turnieju Judo w Maszewie. Był to turniej dla zawodników początkujących. Zawodnicy rywalizowali w ne waza(walki w parterze) i tachi waza(walki w stójce) Każdy z zawodników… Czytaj więcej »

Camp z Darcelem Yandzi

3 i 4 grudnia trenowaliśmy w Piasecznie z francuskim trenerem Darcelem Yandzi Darcel Yandzi to francuski judoka. Olimpijczyk z Atlanty 1996, gdzie zajął dziewiąte miejsce w wadze średniej. Brązowy medalista mistrzostw świata w 1993. Startował w Pucharze Świata w latach… Czytaj więcej »

Puchar Polski juniorek młodszych – Oleśnica

Puchar Polski juniorek młodszych – International Oleśnica Championship Bardzo dobry start Oliwii Hupert w Pucharze Polski Juniorek młodszych w Oleśnicy. Oliwia po stoczeniu 3 walk z których dwie wygrała zdobyła brązowy medal w kategorii +70kg. Wielkie gratulacje !

Ogólnopolski Turniej Judo dzieci w Skierniewicach 19 listopada

Ogólnopolski Turniej Judo dzieci w Skierniewicach 19 listopadaW skierniewickim turnieju organizowanym przez Wojownik Skierniewice Judo Team wystartowała 12 osobowa ekipa Orkan Judo. Dla większości naszych zawodników były to pierwsze zawody w karierze zawodniczej. Nasi zawodnicy zdobyli 5 medali: 1 złoty,… Czytaj więcej »

Pracowita majówka naszych zawodników

Oliwia Hupert od 28 kwietnia do 3 maja brała udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej juniorek młodszych połączone z campem prowadzonym przez Przemysława Matyjaszka 5tego zawodnika Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.Trójka naszych zawodników również trenowała na campie reprezentując kadrę wojewódzką: Kacper Gajda,… Czytaj więcej »

Pokaz Judo w Szkole w Kurdwanowie

27 września w Szkole Podstawowej im. Ks Jana Twardowskiego w Kurdwanowie dwójka naszych zawodników Jan Jesiołowski i Roksana Wysocka zorganizowali pokaz i krótki trening judo dla dzieci z klas podstawowych. Dziękujemy za uśmiechy dzieci i gratulacje za inicjatywe

Ogólnopolski Turniej Judo w Skierniewicach

21 listopada nasi młodzi zawodnicy rywalizowali na Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Skierniewicach. W turnieju startowało 6 naszych zawodników. Zdobyliśmy 4 medale.Hubert Postek srebrny medal Wojciech Pawelec brązowy medal Tymoteusz Fabiańczyk brązowy medal Julia Król brązowy medal Udział : Franciszek… Czytaj więcej »

Puchar Polski juniorów młodszych – Bytom

Puchar Polski juniorów młodszych – Bytom 6 listopada6 listopada nasi zawodnicy startowali na Pucharze Polski juniorów młodszych w Bytomiu. Nasz klub reprezentowała trójka zawodników. Zawodnicy Orkan Judo toczyli bardzo dobre walki ale niestety tym razem nie udało się im zdobyć… Czytaj więcej »

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Warszawska Olimpiada Młodzieży Kolejny dobry start naszych zawodników tym razem na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Kacper Gajda zdobył brązowy medal w kategorii do 66 kg (młodzik)Maksymilian Żakowski srebrny medal w kategorii do 81kg (junior młodszy)Kacper Wątkowski brązowy medal w kategorii do… Czytaj więcej »

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodzinyi wśród przyjaciółoraz wesołego Alleluja. Życzy Prezes Klubu Arkadiusz Sobieraj, Zarząd Klubu oraz Trenerzy.

Mazowiecki Turniej Judo

Mazowiecki Turniej Judo – Sochaczew Cup U10, U12 i U14. 5 grudnia w Sochaczewie odbył się ostatni w tym roku turniej judo dla dzieci.Świetny występ zanotowała nasza zawodniczka Julia Błaszczyk, która w kategorii do 12 lat w wadze do 30kg… Czytaj więcej »

Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych

Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych 29.11 Kolejne sukcesy zawodników Orkan Judo tym razem na Mistrzostwach Mazowsza juniorów młodszych.W turnieju brało udział trzech naszych zawodników, udało nam się zdobyć dwa medale i jedno piąte miejsce.Bartosz Ambroży po zmianie wagi z 73kg na… Czytaj więcej »

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików startowała 3 naszych zawodników.Złoty medal zdobyła Oliwia Hupert w wadze +70kg po wygraniu 2 walk przed czasem. Świetny start zanotował Kacper Gajda zdobywając brązowy medal po wygraniu aż 4 walk w kategorii wagowej do 60kg.Eryk Osiński… Czytaj więcej »

El. do OOM

El. do OOM – 8 październik W dniu dzisiejszym startowaliśmy w turnieju kwalifikacyjnym do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Awans na turniej finałowy zdobył Maksymilian Żakowski i Bartosz Ambroży w wadze do 73kg.Maks pokonał 3 rywali i uplasował się na 3 miejscu,… Czytaj więcej »