V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock

V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock25 września liczna ekipa Orkan Judo startowała na 5 edycji turnieju organizowanego przez Klub Judo Sensei Płock. W turnieju brało udział ponad 600 zawodników

To był pierwszy nasz start po wakacjach. Udało nam się zdobyć kilka medali.Nie zawiodła nasza Vice Mistrzyni Polski młodziczek Oliwia Hupert wygrywając rywalizację w kategorii wagowej +70 kg w U16 2-0

Złoty medal zdobyła również Julia Błaszczyk w wadze do 34kg U14

Srebrny medal zdobyła Zuzanna Wasilewska w wadze do 70kg U14 1-1 Brązowe medale zdobyli :

Maciej Olbiński w wadze do 36kg U14 2-1 Hubert Postek w wadze do 60kg U12 2-2 Wojciech Pawelec w wadze do 50kg U12 1-25 miejsca zdobyli: Wiktoria Płaza wygrywając dwie walki a był to jej pierwszy start w zawodach U12 2-2 Marcel Marczewski w wadze 66kg 2-2 Lena Wilk w wadze 48kg U12Anna Nimchenko w wadze 57kg U12 7 miejsce zajął: Gabriel Hupert w wadze do 46kg U10 W turnieju brało udział również:Antoni Bień, Amir Takouchet, Mateusz Połeć, Filip Wołkow i Filip Wasilewski.Trenerem zawodników jest Maciej Cichocki.