XX Warsaw Judo Open

XX Warsaw Judo Open 29 września trzech naszych zawodników startowało na największym turnieju w Europie dla młodzieży w kategoriach wiekowych U16, U18 i U20. Najlepiej spisał się Jan Jesiołowski, który wygrał dwie walki z zawodnikiem z Danii i Niemiec. W trzeciej walce uległ reprezentantowi Holandii. W tej samej wadze walczył Kacper Wątkowski, który po wygraniu pierwszej walki z zawodnikiem Belgii w drugiej musiał ulec wyższości zawodnikowi z Holandii. W wadze do 50kg startowało 65 zawodników. Bartosz Ambroży rywalizował w kategorii wagowej do 55kg, w której startowało 87 zawodników. W pierwszej walce wygrał z zawodnikiem z Czech a w drugiej przegrał z Holendrem i odpadł z turnieju. W turnieju brało udział 1800 zawodników z 33 państw. Walki odbywały się na warszawskim Torwarze. Fajne doświadczenie rywalizować w takim miejscu i w tak doborowym towarzystwie.